PM 3500 Double Paslanmaz Çelik Turnike

5.600,00  +KDV

Kategoriler:

Açıklama

PM 3500 Double Paslanmaz Çelik Turnikeler

Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verebilen PM 3500 bel turnike sistemi, mikro işlemci kontrollü olarak üretilmiştir. Müşteri isteklerine bağlı olarak da istediğiniz besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Garanti süresi iki sene olan bel turnike sistemi, güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol edilebilmektedir. Yangın, deprem ve afet gibi acil alarm durumlarında turnike, otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

 

PM 3500 Bel Turnikesi Teknik Özellikleri

Enerji Verme: 220 – 110 Volt AC ve ayrıca 12 – 24 Volt DC enerji ile çalışmasını sürdürmektedir.
Güç Harcama (watt) : 60 watt enerji harcamaktadır.
Gövde Özellikleri: 304 kalite taşlanmış ve paslanmaz çelikten oluşan gövdesi vardır.
Isı Değerleri: -20 ile +50 arasındaki yer alan tüm sıcaklıklarda çalışabilir.
Boyutlar: 480 * 390 * 101 (en x boy x yükseklik milimetre)
Turnike Sistemi Turnike Kolu: 43 santimetre kol uzunluğuna sahiptir.
Kontrol Özellikleri: Geçiş tetiklemesi için 3-50 V DC darbe ya da kuru kontak, CMOS, TTL ya da RS 232/RS 422/RS 485 ile doğrudan bilgisayar kontrolü kullanılabilir. Tek bilgisayar ile 256 adet turnike kontrol edilebilmektedir. Geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolayca bağlanabilmektedir.
Sistemleri: Elektrik kesilmesi durumlarında sistem otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. İki yönlü olarak çalışan bu turnike, mikro işlemci kontrollüdür. Sadece tek kişinin geçişine olanak sağlar. Geçilen yönde verilen veri çıktısı dijital de olabilir, doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir. Turnike sistemi, pnömatik ve absorver ile mekanik hareket sönümlemeyi yapar.
Acil Alarmı: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak yangın alarmı, afet, sel vb. durumlarda serbest geçiş moduna geçmektedir.
Göstergeleri:  Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı “X” işareti yanar. Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar.
Turnike Sistemleri Extralar: İstenen besleme gerilimi şartları ihtiyaca uygun bir şekilde düzenlenebilmektedir.
Tasarımı: Dekoratif ve özgün görünümü sayesinde sessiz ve yumuşak geçişe olanak sağlamaktadırlar.
Garanti Süreleri: Turnike sistemleri 2 sene boyunca garantilidirler.
Turnike Servis Desteği: Tüm Türkiye, balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Kıbrıs’ta hızlı, uzman ve kesintisiz destek verilebilmektedir.

Marka

Uranium

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“PM 3500 Double Paslanmaz Çelik Turnike” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir