Alarm Sistemi deyip geçmeyin. Sağlam kurulum, kaliteli işçilik, düzgün programlanamayan sistemler tam bir fiyaskoyla sonuçlanmaktadır. Gecenin hiç olmadık vaktinde dükkanınızın alarmının çalması ile işyerinize gitmeniz gerekebilir. Ya da Çeşme’ de yazlığınıza geldiniz, tam keyif yaparken evinizin alarmının çalması ve bütün tatilinizin rezil olduğunu düşünmek bile istemezsiniz.jablotron kablosuz hırsız alarmı

Alarm Sisteminin fiyatını etkileyen faktörler nelerdir?

• Alarm Sisteminde kullanılan Panel,keypad,dedektörlerin ve kontakların fiyatı.
• Kullanılan kabloların kalitesi.
• Montajcının programlama bilgisi.
• Yapılan işçiliğin kalitesi.

Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri artık Türkiyede. Kalitesiyle, Şıklığıyla, Proximity Kart Okuma özelliğiyle, Kullanım kolaylığıyla, Çekim mesafesiyle, Fiyatıyla sizi cezbedecek.

868 Mhz. frekansta çalışması ile insan sağlığına zarar vermeyen yapıda olduğundan evlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Detaylı Bilgi için Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi .

Alarm 35, Alarm Haberalma Merkezi Hizmeti veren iş ortaklarıyla yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde, 6 Korumalı Güvenlik Paketi ile sizi sadece hırsızlardan korumakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahele edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın mekanınıza gönderilmesini sağlayacaktır.

HIRSIZLIK

Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 118 desibellik ses ve ışık ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Haberalma Merkezi’mize gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Alarm Haberalma Merkezi, olay yerine hızlı müdahele edilmesini sağlar.

YANGIN

Şifre paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye” butonu, sisteminizde bir ısı/duman  dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Haberalma Merkezi’mize yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörleri de, oluşabilecek bir yangın durumunu Alarm Haberalma Merkezi’mize iletecektir. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

ACİL SAĞLIK

Acil bir sağlık durumunu ile karşılaştağınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” butonuna basarak Alarm Haberalma Merkezi’mize sinyal gönderebilirsiniz. Alarm Haberalma Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahele edilmesini sağlar.

GAZ KAÇAĞI

Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Alarm Haberalma Merkezi siz ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahele edilmesini sağlar.

PANİK

Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Alarm Haberlma Merkezi’mize bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Alarm Haberlma Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.

SU BASKINI

Alarm Sisteminize entegre edeceğimiz Su Baskını Dedektörleri ile eviniz/işyeriniz ani su baskınlarına karşı da korunmuş olur. Su Baskını durumlarında Alarm Haberlama Merkezi’miz sizi arayıp bilgilendirmektedir.


Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm SistemiJablotron 1990 yılında kurulmuş, Kablosuz Hırsız Alarmında Avrupanın 1 numaralı ürünüdür. Tek uzmanlık alanı kablosuz ürünler olan firma yüzlerce patentli ürünü ile birlikte, ürünlerinin kalitesi ile de sektörde kendine yer etmiştir.

Jablotron Firmasının Vizyonu üst düzey güvenlik, üstün iletişim sistemleri ve dünya standartlarında güvenlik hizmetlerini müşterilerine sunmaktır.

Jablotron Grubu son derece işlevsel ve dinamik, alanında uzmanlaşmış 6 şirketten oluşur. 2011 yılında 469 çalışanı ile 55 milyon Euro’yu aşan bir ciro elde etmiştir.

Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri fiyatları için buraya tıklayınız.


ev işyeri kablosuz hırsız alarmı projesi

Teknim Türk malı alarm sistemleri üreticisi, CROW İsrail Malı alarm sistemleri üreticisi, DSC Kanada malı alarm sistemleri üreticisi, Texecom İngiliz malı alarm sistemleri üreticisi, ParadoxKanada malı alarm sistemleri üreticisi, Mieka Japon malı alarm sistemleri üreticisidir.

Ev ve işyerleriniz için ideal hırsız alarm sistemini uygun fiyat ile sunuyoruz. Teknim Hırsız Alarm Sistemini 600 TL+KDV ye kuralım. Yıllarca sorunsuz kullanın. Unutmayın Alarm sistemi kiralanmaz, bir kere alınır, yıllarca kullanılır…

Evinizi, işyerinizi kısacası mekanınızı sadece hırsızlıktan korumayın, aynı zamanda yangından ve su baskınından koruyun…


CROW Hırsız Alarm Sistemi


•CROW Runner Alarm Paneli
•CROW LED Şifre Paneli
•CROW SWAN Pır Hareket Dedektörü 2 Adet(Bir tanesi Manyetik kontak seçilebilir)
•120 Desibel Harici Siren
•12V 4Ah Akü ve Trafo
•Kurulum montaj dahil


 teknim vionty hırsız alarmı

Teknim Alarm Sistemi sadece basit bir alarm sistemi değil, aynı zamanda bir otomasyon sistemidir. Hatta, kullanıcılara ve keypadlere erişim yetkileri vererek, sisteminizi giriş kontrol sistemi olarak da kullanmanız mümkündür. Elektrikli cihazları programlanabilir çıkışlar(PGM) kullanarak kontrol etmeniz mümkündür. Örneğin;

• Sisteminizi kurduğunuz zaman garaj kapınız otomatik olarak kapanabilir.
• Bahçe sulama sisteminiz daha önce belirlenen bir zamanda aktif hale gelebilir.
• Bir yangın alarm durumunda, sisteminiz yangın söndürme sistemini otomatik olarak çalıştırabilir.

Teknim, Alarm Kontrol Panelleri, Dedektörler ve diğer Hırsız ihbar ürünleri ile Yangın Algılama ürünleri tasarlayan, üreten ve yurt içi ile yurt dışında bayileri aracılığı ile satan bir yüksek teknoloji şirketidir. Bu alanda özellikle çok gelişmiş ve komple Alarm sistemleri konusunda teknoloji geliştirme, tasarlama ve üretimi alanlarında Türkiye’nin tek ve en büyük şirketidir. Teknim Türkiye pazarında Dünya lideri bir çok markayı geride bırakarak kısa sürede yüzlerce Alarm firmasının ve tüketicinin güvenini kazanmış ve Pazar 3.sü olmuştur. Halen 60.000 in üzerinde Teknim Alarm Paneli tüketicilere başarı ile hizmet vermektedir. Benzer şekilde Teknim ürünleri 15 i aşkın ülkeye ihraç edilmekte ve bu ülkelerde tüketicilere başarı ile hizmet etmektedir.


Teknim ES401 Hırsız Alarm Sistemi

Teknim ES401 veya VAP-404 PA(AKÜ DAHİL) SET
Plastik kasa ile daha estetik görünüm
4+4 zone panel, Contact ID kominikatör
Cep telefonu arama, Alarm anında sizi cep veya ev telefonunuzdan arayarak habera verir
ES401 veya VAP-304 Panel
VPC-104 Keypad
ATP-510S Pır Dedektör 2 Adet
ATP-105 Pır Ayağı 2 Adet
VAS-740A Harici Siren 1 Adet
Trafo yerine SMPS Güç Kaynağı kullanılmıştır
12V 7Ah Kuru Akü Dahil


Teknim ES404P Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Kablolu Alarm Fiyatına Kablosuz Hırsız Alarm Seti
Set İçerisinde 1 Adet PIR hareket dedektörü ve 2 adet uzaktan kumanda dahildir
Teknim ES-404P Kablosuz Hırsız Alarm Seti
Plastik kasa ile daha estetik görünüm
Cep telefonu arama, Alarm anında sizi cep veya ev telefonunuzdan arar
ES404P Alarm Paneli
4 Kablolu ve 4 Kablosuz Bölge
Contact ID kominikatör
EK-518 Led Keypad
ATP-540 N Kablolu Pır Dedektör (ayak Dahil)
2 Adet ARC-844 Uzaktan Kumanda
VAS-740A Harici Siren
Trafo yerine SMPS Güç Kaynağı kullanılmıştır
12V 7Ah Akü Dahil


DSC Hırsız Alarm Sistemi

•Metal Kasalı Alarm Paneli
•Dsc 1616 Alarm Paneli
•Dsc 1555 Şifre Paneli
•Pır Hareket Dedektörü 2 Adet
•118 Desibel Harici Siren
•12V 4Ah Akü ve Trafo
•Kurulum montaj dahil


Alarm Paneli : Alarm Sisteminin tüm fonksiyonlarını yönlendiren ve tüm Ekipmanların Bağlı olduğu Merkezdir model ve çesidine göre Kablolu ve Kablosuz Sistemlerle haberleşme sağlayabilir

Şifre Paneli : Alarm Sisteminin yönetiminin yapıldığı cihazdır. Alarmın Devreye Alınması ve Devreden Çıkarılması ve Diğer işlemlerin Geneli Şifre Paneli üzerinden Gerçeklestirilir

PIR Dedektör : Isı yayan belli bir hacimdeki canlının hareketini algılayan ve bunu Alarm Paneline bildiren cihazlardır Evcil Hayvan bulunan evler için Belli Bir Ağırlığa kadar Algılama Yapmayan Modelleri de Mevcuttur. Kablolu ve Kablosuz çesitleri Mevcuttur

Manyetik Kontak : Kapı, Pencere ve Sürgülü kapı gibi yerlerde herhangi bir açılma ve zorlanma olduğunda Alarm Paneline Sinyal Gönderen cihazlardır Kablolu ve Kablosuz çesitleri Mevcuttur

Duman Dedektörü : Ortandaki Duman yoğunluğunu kontrol ederek Alarm Paneline Sinyal Gönderen Cihazlardır Kablolu ve Kablosuz çesitleri mevcuttur

Dahili / Harici Siren : Dahili iç ortamlar Harici olan ise Dıs ortamlar için Dizayn edilmistir Alarm anında Yüksek Seviyeli ses ve ısık sinyalleri ile çevredekileri uyarırlar


DSC (Digital Security Controls) Markalı alarm sisteminiz hakkında bilinmesi ve uygulanması gereken Teknik bilgiler asağıda sıralanmıstır.

Sistem Kullanıcıları için uyarılar :
Alarm sisteminizin yetkili ve eğitimli bir personelce Montaj edildiğine emin olun. Yetkisiz ve bilgisiz personelin alarm sisteminizi Montajı sırasında istenmeyen sonuçlar alınabilir.

Size sunulmus olan Kullanım kılavuzunuzu Lütfen dikkatle okuyunuz. Ve kullanıcı ayarları dısındaki Montajcı ayarlarını Montajcınıza danısmadan değistirmeyiniz.

Alarm Sisteminizin Bakım Onarım ve Temizliği
Alarm sisteminizde herhangi bir arıza tespit ettiğinizde Lütfen Montajcı Firmanız ile temasa geçerek teknik destek talebinde bulununuz. Bakım ve onarım uygulamaları Sadece yetkili ve eğitimli personel tarafından yapılmalıdır

Alarm sisteminizin Temizlik gerektiren dıs ekipmanları (Sifre Paneli, Dedektör, Manyetik) gibi modüllerin temizliği Deterjan ve alkol benzeri madde içermeyen Nemli bir bez ile yapılmalıdır.

Alarm panelinizin Düzgün ve sağlıklı çalısması için panelinizin ve alarm paneline bağlı olan modülerin montaj edildiği yerin nemli olmamasına dikkat edilmelidir.

Teknik Servis Çağırmadan önce yapılması gerekenler:
Alarm sisteminizde herhangi bir arıza gerçeklestiğinde Alarm panelinize bağlı olan Sifre paneli sizi Sesli olarak uyaracaktır. Alarm sisteminizdeki arızayı öncelikle kendinizde tespit edebilirsiniz bu konuda size El kitapçığınızda bulunan Arıza Tespit Fonksiyonunu kullanabilirsiniz [*] [2]


Türkiyenin ilk ve tek Dokunmatik Ekranlı Hırsız Alarm Sistemi Keypadı (Çok Yakında)

Teknim VPC 350 Dokunmatik Ekranlı Keypad

3,5″ Renkli Dokunmatik Ekranlı
320 x 240 piksel, 256 K Renk Ekran Çözünürlüğü
Grafik Arayüz ile kolay ve anlaşılır kullanım
Türkçe kullanım, sesli yönlendirme
Olay hafızası inceleme ve filtreleme
Bölge durumları, arıza durumları gibi öenmli veriler için detaylı ekranlar
Termometre özelliği. Aynı zamanda oda termostatı gibi kullanılarak kombi, klima gibi cihazların kontrolları doğrudan keypad üzerinden yapılabilir
Oda termostatı özelliği
Opsiyonel kart okuyucu
Küçük boyutlu şık tasarım
Siyah ve Beyaz renk seçeneği
Ev otomasyonuna yönelik kontrol özellikleri
Işık, panjur, perde vs kumandaları manuel yada otomatik yapılabilir.

Vionty Serisi Güvenlik Sistemlerinde 3 kullanıcı grubu vardır. Bunlar;
1.Master kullanıcı: Sistemin kurulması ve çözülmesi yanında, master programına girerek, saat, tarih, kullanıcı telefonları, kullanıcı şifreleri, kurma/çözme ayarları ve kullanıcı yetkileri ayarları yapabilir.
2.Normal kullanıcı: Sistemi kurup çözebilir.
3.Misafir kullanıcı: Sistemi belirli bir zaman aralığı içerisinde veya tek seferlik kurma/çözme hakkına sahiptir.
Arka arkaya üç defa şifrenizi yanlış girerseniz kısa süreli siren çalacaktır. Eğer hatalı şifre girmeyi sürdürürseniz siren çalma süresi uzayacak devamında da girişlerinden sonra keypad geçici bir süre bloke olacaktır ve sonra tekrar çözülecektir.
Bunlara ilave olarak ayrıca mühendislik şifresi, PC erişim şifresi ve tehdit şifresi mevcuttur.
Mühendislik şifresi: Sisteminizi kuran yetkili satıcı tarafından, Mühendislik programına girerek sisteminizin ayarlarını yapmak için kullanılan şifredir. Mühendislik şifresi ile sisteminizin kurulması/çözülmesi veya kullanıcı şifrelerine ulaşılması mümkün değildir.
PC erişim şifresi: VAPMan yazılımı aracılığı ile sisteminizin kontrolünü sağlayan şifredir.
Tehdit şifresi: Sistemi çözer ancak sistem yine de haber alma merkezini arar. Bu şifre, tehdit, zorlama altındaki kişilerin kullanımı içindir.
Sisteminizin yetkili servis tarafından kurulumundan sonra size, master programına girebilmeniz için bir master şifresi verilecektir. Lütfen bu şifreyi değiştirmeyi unutmayınız.

Sisteminiz sadece basit bir alarm sistemi değil, aynı zamanda bir otomasyon sistemidir. Hatta, kullanıcılara ve keypadlere erişim yetkileri vererek, sisteminizi giriş kontrol sistemi olarak da kullanmanız mümkündür. Elektrikli cihazlarınızı programlanabilir çıkışları (PGM) kullanarak kontrol etmeniz mümkündür. Örneğin; • Sisteminizi kurduğunuz zaman garaj kapınız otomatik olarak kapanabilir.
• Bahçe sulama sisteminiz daha önce belirlenen bir zamanda aktif hale gelebilir.
• Bir yangın alarmı durumunda, sisteminiz yangın söndürme sistemini otomatik olarak çalıştırılabilir.
• Evinizin veya ofisinizin ısıtma/soğutma sistemini telefon ile açabilir veya kapatabilirsiniz.*
Detaylı bilgi için lütfen yetkili servisinize danışınız.
*Bu özellik EA5xx serileri alarm sisteminde bulunmamaktadır

Her adres dört haneli bir sayıdır. Adresler bir veya birden fazla sistem parametresini saklar. Bu adreslere şifrenizin yetkisi dahilinde girebilirsiniz. Sistemin ayarlarını değiştirmek veya o anki durumu izlemek için ilgili adrese (MK731 keypadde ilgili menüye) girdiğinizde sistem bu adresin içeriğini size gösterecektir. Örneğin sistem saati adresi 0101 dır. Sistemin saatini okumak için aşağıdaki adımları izleyiniz.
Not: Master kullanıcı şifresi ile (fabrika değeri “1234” tür) sisteme giriş yapılarak sistemin saat bilgisi öğrenilecektir.

Bu bölümde sisteminizin keypadinin üzerindeki ışıklı ve sesli sinyallerin anlamları anlatılacaktır.
3.1. Sesli Sinyaller
Keypadiniz aracılığı ile sisteminize bir bilgi girdiğinizde, onay veya red anlamına gelen bir ses (bip) duyacaksınız.
3.1.1. Onay Sesi: Herhangi bir bilgi başarı ile girildiğinde ya da sistem yeni bir moda geçtiğinde, keypad onay anlamına gelen iki kısa “bip” sesi çıkarır.
3.1.2. Red Sesi: Yanlış bir bilgi girildiğinde veya sistem bir önceki moda geçtiğinde keypad red anlamına gelen uzun bir “bip” sesi çıkarır.
3.2. Işıklı Sinyaller
Tüm Vionty® serisi LED keypadler sistemin mevcut durumunu veya herhangi bir bilgiyi göstermek için renkli ışıklı göstergelere sahiptir. MK731 LCD keypad ise alfa nümerik LCD ekranı vasıtasıyla gerekli tüm bilgileri yazılı olarak gösterir.

Sistemi kurabilmek için “Rdy” ledi yanıyor olmalıdır. Sistemi kurduktan sonra ise “Arm” ledi yanıyor olacaktır. Eğer yetkili servisiniz sisteme bir çıkış gecikmesi tanımlamış ise, sistem kurulmadan önce, korunan mekânı terk etmeniz için size tanımlanan süre kadar bir süre verecektir. Bu süre içerisinde keypadiniz sürekli olarak “bip” uyarı sesi verir.
Örneğin, eğer çıkış gecikmesi olarak 30 sn. tanımlandı ise, keypad 30 sn. boyunca size korunan alanı terk etmeniz için uyarı olarak “bip” sesi çıkartacaktır.* 30 sn. bitiminde ise sistem kurulacaktır.
Eğer sistem başarılı bir şekilde kurulamazsa “Trb” ledi ve hata tipini gösteren rakam ledi beraber yanacaktır. Hata tipini görmek için hata kodları bölümünden hata tiplerini inceleyiniz.
Aynı şekilde, eğer sisteme giriş gecikmesi tanımlandı ise, korunan alana girmenizden itibaren sistem alarmı aktif hale getirmeden önce size, sistemi çözmeniz için tanımlanan süre kadar bir süre verecektir. Keypad sistemi çözmeniz için sizi uyarmak amacıyla süre kadar “bip” sesi çıkaracaktır.* Bu süre içerisinde sistem çözülmezse alarm aktif hale geçecektir. * Tanımlanan sürenin son 4 saniyesinde “bip” sesleri hızlanacaktır.
5.1. Basit Kurma/Çözme: 4 haneli şifrenizi girerek tüm sistem veya yetkili olduğunuz bölümleri kurabilir veya çözebilirsiniz.

Bu yazıya Puan ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now Button