Geniş Kollu VIP Turnike

3.800,00  +KDV

Açıklama

Geniş Kollu Vip Engelli Geçiş Turnike Sistemleri

Geniş kollu vip engelli geçiş turnikesinin kol uzunluğu 75 santimetredir. Elektrik kesilmesi gibi durumlarda sistemleri otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Ayrıca opsiyonel olarak buton ile de kontrol edilebilirler. Çift buton ile kontrol edilebilen bu turnikeyi açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Avax geniş kollu turnike sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için en uygun fiyatları sadece bizden alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın!

 

VIP, 75 CM Engelli Geçiş Turnikesi Teknik Özellikleri

Enerji Harcama: 100 VAC – 240 VAC enerjili
Güç Harcanması: 60 WATT güç tüketmesi.
Sıcaklığı: -20 ile +50 derecelik sıcaklıklarda sorunsuz şekilde çalışırlar.
Turnikenin Boyutu: 240 milimetre x 260 milimetre x 940 milimetre ebatlara sahiptir.
Kolu: Bu turnikenin kol uzunluğu 75 santimetredir ve geniş kolludur. Akıllı kolu sayesinde bu turnike, ileri ve geri hareket etmeleri esnasında kendisine dokunan cisimleri hissederek tepki verebilirler.
Sistemleri: Elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçen turnike sistemi, iki yönlü olarak çalışma sağlar. Verilen çıktı dijital bir çıkış olabileceği gibi bilgisayar kontrollü olarak doğrudan bir şekilde bilgisayara da gönderilebilmektedir. Ayrıca bu turnike mikroişlemci kontrollüdür.
Kontrolleri: Her türlü geçiş kontrol üniteleri ve ayrıca diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir. Geçiş tetiklemesi de verilebilmektedir. 3-50 volt Dc darbe, CMOS, TTL veya Rs485, Rs422, Rs232 ile de doğrudan bilgisayar kontrolü de kullanılabilmektedir. Bir bilgisayar ile 32 ve katları kadar turnikeyi kontrol edebilirsiniz.
Güvenlik Sensörü: Güvenlik sensörü, turnike kolunun önünde herhangi bir madde yahut nesne bulunması durumunda kontrol ünitesi tarafından tetiklense de engellenir. Bireyler geçişi tamamladıklarında ise sistem hafızasında bekletilen kapanma işlemleri gerçekleştirilir.
Buton ile Kontrol Etme: Çift buton veya tek buton kontrollü olarak çalışan bu turnike, tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnikeyi açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Butonlardan biri turnikeyi açmanızı, diğeri ise kapamanızı sağlar.
Zaman ile Kontrol Etme: Turnike açıldığında belirli bir zamanda kapanması isteniyorsa, o zamana ayarlanarak kapanması sağlanabilmektedir.
Mekanizma: Mikroişlemci kontrollü olan elektromanyetik kilit mekanizmasına sahiptir. Bu mekanizması sadece mikro işlemci ile kontrol edilebilmektedir.  
Alarm Modu: Tehlikeli acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Deprem, afet, yangın vb. durumlarda kolaylıkla geçiş yapılabilir.  
Opsiyonel Göstergeleri: Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair krımızı renkli “X” işareti yer alır. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok, yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sabit olarak yeşil renkli yanar.  
Opsiyonel Kumanda Özelliği: Bir turnike, 1 – 500 adet keyless yahut butonlu kumanda tanıtılabilmektedir. Keyless uzaktan kumanda ile yahut butonlu uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Personellerin yanında bulundurabilecekleri ve dilerseniz anahtarlığa da takılabilen keyless kumanda, turnikeye 3 metre mesafeden yaklaştırıldığında tetik verir ve bir tuşa basmaya gerek kalmadan turnike açılmaktadır.
Opsiyonel Ek Özellikler: İhtiyacınız her ne ise ona uygun pek çok çözüm üretilebilmektedir. Müşterilerin isteklerine göre istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Özel Tasarımlar: Özgün ve özel tasarımı sayesinde yumuşak ve sessiz geçişe olanak sağlarlar. Ayrıca dekoratif bir görünüme sahiptirler.
Garantisi: Geniş kollu vip turnike, 2 sene boyunca garantilidir.
Teknik Destek: Türki Cumhuriyetler, tüm Türkiye, balkanlar ve Kıbrıs’ta kaliteli, hızlı, uzman ve kesintisiz destek hizmeti verilmektedir.
Kalite Standartları: ISO 9001/2000, TSEK kalite belgeleri
Uygulaması: Sisteme özel giriş ve çıkış efektleri verilebilmektedir. Gövde rengi de tercih edilebilirdir. İsteğe uygun olmasının yanı sıra geçişlerde kullanılabilecek uyarı sinyal lambası mevcuttur.
Bu yazıya Puan ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Marka

Perkotek

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Geniş Kollu VIP Turnike” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir