• Telefon : (232) 381 28 22
  • Email : alarm@alarm35.com
  • Ücretsiz Keşif ve Müşteri Hizmetleri : 0850 420 02 57

Araç Stoperi Yaslama Demiri

  • Home
  • /
  • Araç Stoperi Yaslama Demiri

araç stoperi araç yaslama demiri

Benzinliklerde pompa koruması, marinalarda araçların denize düşmesini önleme, açık ve kapalı bütün otoparklar, mağaza önleri, bina girişlerinde kullanılabilecek pratik bir üründür:

Otopark Araç Stoperi, Araç Yaslama Demiri : İdeal yüksekliği ile araç lastiklerinin dayanabildiği, estetik görüntüsü ile fazla yer işgal etmeyen, reflektif yapısıyla gece gündüz farkedilebilen bir üründür.

Araç Stoperi 2 metre uzunluğunda olup, 13 cm yüksekliğindedir. Siyah elektrostatik fırın toz boya ile boyanmış olup, gece görüş sağlamak amacıyla kaliteli sarı reflektif bant kullanılmıştır. Yere bağlanan flanşlarda 4 adet delik bulunup toplam 8 adet kimyasal dübel ile zemine son derece sağlam bağlantı sağlanır. Boru çapı 76 mm olup, kalınlığı 3 mm dir.

Boru Çapı : 76 lık boru kalınlığı ile daha sağlam boru çapı
Et Kalınlığı : 3 mm. et kalınlığı ile çok sağlam yapı
Sabitleme : 4 adet Çelik Dübel ile yere sağlam basar. Montajlarımızı kimyasal dübel ile yapmaktayız.
Reflektör : 3M Reflektörlü bantlarıyla gece gündüz kolay farkedilebilme. E logolu
Ebat : İstenilen her ebatta üretebilme gücü
Teslim : 1 günde teslim sözü
Kalite : Kaliteli üretim, Kaliteli işçilik, Kaliteli montaj

E logosu olmayan ürünler yönetmelik ile uyumlu değildir. Reflektif Şeritlerimiz, araç üzerine uygulanabilecek en parlak malzeme kategorisi olan Kategori C sınıfının tüm reflektif gerekliliklerini sağlamaktadır.
300-450 cd/lx/m2 değerlerindeki retroreflektivite katsayıları ile bu reflektif ürünler sadece kontür işaretlemesinde kullanılabilmektedir.
ECE 104 yönetmeliğine uyan retro-reflektif malzemeler “E” logosu ile tanımlanmaktadır. Bu sembol, ürünlerin bağımsız ve yetkili bir merkez tarafından test edilip onaylandığını ve ECE 104’ün tüm gerekliliklerini sağladığını belgeler.

araç sonlandırma stoperi

marina lastik yaslama demiri