İndirim!

URANIUM PLAKATANIMA ÜCRETLİ OTOPARK SİS.(2 KAMERA)

27.499,00  21.156,00  +KDV

Açıklama

2 KAMERA LİSANSLI SİSTEMDİR
SADECE YAZILIMDAN OLUŞUR
KAMERA,PC,I/O KART,MUHAFAZA,DİREK , IR SPOT, MUHAFAZA,BARİYER VB. FİYATA DAHİL DEĞİLDİR
PLAKA TANIMA YAZILIM SİSTEMİNE ENTEGRE ÜCRETLİ OTOPARK SİSTEMİDİR

Ücretli otoparklarda giriş ve çıkış yapan araçların plakalarının girişte ve çıkışta okunarak alınması ve buna bağlı olarak saat farklarının parasal değere dönüştürüldüğü sistemdir.
Ücretli otoparklarda ücret içeride kalınan sürenin hesaplanması ile yapılır.İstenmesi halinde haftalık-aylık-yada yıllık bazda üyelik yapılabilir.Üyelik bedelleri-saat ücretleri kayıp bilet gibi parametrik değerler basit bir şekilde değiştirilebilmeye uygun dizayn edilmiştir.İstenmesi halinde loop dedektör (araç algılama dedektörü) kullanılarak giren her aracın plakası olmasa dahi resminin çekilmesi sağlanabilir.
Ücretli otoparka giriş yapan araçların plakaları girişte kameralar ile otomatik olarak okunur ve giriş saati bilgileri veri tabanına kaydedilir, çıkışta araçların plakaları yeniden okunarak içeride kalınan süre otomatik olarak hesaplanarak operatör ekranında ücret bilgisi gösterilir.
Plakası olmayan ve ya okunamayacak seviyede plakası kötü durumda olan araçların manyetik araç algılama cihazı ile resimleri çekilerek sistemin aksamadan işletilmesi sağlanabilir(opsyoneldir isteğe bağlı kullanılır).
Sistemimiz çeşitli fiş ve bilet makinelerine entegre olarak çalışabilmektedir.Giriş yapan arac sahiplerinin kalınan süre ile ilgili itirazlarını engellemek amaçlı giren her araç sahibine giriş yaptığı an fiş yazıcıdan fiş kesilerek araç sahibine verilir.Fişler barkod okuyucu ile okunarak biletli sistem mantığı ilede kulanılma durumu olabilmektedir.

Marka

Uranium

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“URANIUM PLAKATANIMA ÜCRETLİ OTOPARK SİS.(2 KAMERA)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir