Yemekhane Takip Sistemleri

parmakizli kartlı fişli yemekhane takip sistemi fiş yazıcılı yemekhane takibi fişli yemekhane takip sistemi yazılımı

Fiş Yazıcılı Yemekhane Takip Sistemimiz, ekonomik bir çözüm olup her türlü raporlamaya imkan vermektedir. Yemekhane Takip Sistemi Yazılımı kendi programcılarımız tarafından yazılmış olup, her türlü isteğe cevap verebilecek durumdadır.
Sistemde önce personellerin yemekhane takip sistemi yazılımından girişleri yapılır. Girişi yapılan personel otomatik olarak kart okuyucu cihaza aktarılır. Personel Adı Soyadı, firması, bölümü ve departmanı seçilebilir. Daha sonra bireysel olarak veya toplu olarak personellere yemek hakkı tanınır. Personel Yemekhaneye geldiğinde kartı okutur ve fiş yazıcı cihazdan bir adet fiş çıkar. Fişi yemek dağıtıcısının kutusuna atarak yemeğini alır. Yetkili personel günlük haftalık veya aylık olarak kim hangi saatte yemek yemiş rapordan görür, çıktısını alır.

Yemekhane Takip Sistemi Fiyatı ile ucuz ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

a. Parmakizi veya Kart ile Personel Tanımları yapılabilir.
b. Sınırsız Personel Tanımı yapılabilir.
c. Firmaya, departmana ve bölüme göre rapor alınabilir.
d. Tarih aralığında ve günlük olarak yemek hakkı tanımlanabilir.
e. Yemekhane Takip Sistemi Online olarak çalıştığı için yemek dağıtan kişi ekrandan da yemek verdiği kişileri adet olarak da takip edebilir, kalan yemeğini hesaplayabilir.
f. Kişisel, firma, departman bazında ve toplu raporlar alınabilir.
g. Yemekhane Raporları Excel e aktarılablir.
h. Raporlar belirlenen mail adresine mail olarak gönderilebilir.

parmakizli kartlı turnikeli yemekhane takip sistemi turnikeli yemekhane takibi yemekhane takip sistemi yazılımı

parmakizli kartlı turnikeli yemekhane takip sistemi turnikeli yemekhane takibi yemekhane takip sistemi yazılımı

YEMEKHANE çözüm sistemleri, işletmenizde bulunan YEMEKHANE geçiş noktalarına kuracağımız turnike üzerine kartlı ya da parmak izli çözümlerle sağlanacaktır. YEMEKHANE çözümlerinin kullanım amaçlarının en başında kuşkusuz ki, personelin öğün haklarını düzenleyerek herkesin eşit ve adaletli şekilde YEMEKHANE?en yararlanabilmesini sağlamaktır. Aslında günlük ihtiyacımız olan yemek yeme faaliyetinin bile bazen işletmeler için, içinden çıkılamaz bir durum haline geldiğini siz saygı değer işletmeciler ve sorumlular gayet iyi bilmektesiniz.

YEMEKHANE Takip sistemi, bilgisayar yada bilgisayarlarınıza kuracağımız bir YEMEKHANE yazılımı ile kontrol edilmektedir. Personel, departman yada bir bölüme, ister öğün hak edişi, ister fiyatlandırma istersek de kontör adedi girebiliriz.Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlayarak sadece o aralıklarda yemek almalarını ve belirlediğini zadette yemek yiyebilmelerini sağlayabilirsiniz.Örneğin, Ahmet AK saat 12:00 ile 13:00 arasında 1 kez yemek yiyebilir yada Veli CEYLAN istediği saat aralığınca sınırsız adette yemek alabilir. Ayrıca her öğün için farklı ücretlendirme ya da hak ediş girebilme olanağı sunar. Bu YEMEKHANE kontrol yazılımı sayesinde, personel, departman ve bölüm bazlı rapor alabilirsiniz. Aynı zamanda bu personel ve departmanların yemek yediği öğün hak edişlerini, harcadığı kontör miktarını ve rakamsal olarak ücretinin de raporunu alabilmenize olanak sağlar. YEMEKHANE yi kullanım ve hak ediş raporlarının dışında, YEMEKHANE ye giriş yapılan saate göre de rapor alarak daha sonra yemek saatlerini düzenleyebilirsiniz. Bu raporlamalar ister günlük ister haftalık ya da aylık, dilersek de sizin belirleyeceğiniz bir tarih aralığında alınabilir.

Bir yada birden fazla geçiş noktamız olduğunu varsayalım, böyle bir durumda da yine hangi turnike yada kapıdan saat kaçta geçiş yapıldığını yine personel, departman, bölüm v.s bazlı rapor alabiliriz. Ve istediğimiz personel ya da departmana, istediğimiz kapı ya da turnike geçiş noktasının yetki ya da kısıtlamasını sunabiliriz. Birden fazla kullanıcıya kurulacak YEMEKHANE programı sayesinde, program üzerinde birden fazla kişinin raporlama alabilmesini ve personellerin öğün bilgi ve haklarını girmesini sağlayabiliriz. Ayrıca MagisPass Parmak izi ve kartlı sistemlerden geçiş esnasında, cihaz ekranında personelin kalan kontör miktarı sunulmaktadır. Ayrıca cihazlarımızda ki sesli uyarı sayesinde personeller geçiş haklarının olup olmadığını da öğrenebilirler.Sistemimiz sayesinde İstenildiği zaman kişi bazında , departman bazında ve tüm personel bazında listeler ve yazıcı dökümleri alınabilir. Birçok konuda size istatistiki bilgi verebilen sistemimiz sayesinde kim kaç saat YEMEKHANEde kalıyor, en çok yemek yiyenler kimler, hangi ziyaretçiler YEMEKHANEyi kullandılar.

Saygı değer işletme sahipleri ve sorumlular;

Sonuç olarak YEMEKHANE Takip sistemi bünyenizde bulunan ve hepimiz için olmazsa olmaz olan yemek yeme faaliyetini düzenleyerek, personellerin adaletli şekilde yemek yiyebilmelerini sağlarken, sizin de YEMEKHANE giderlerinizi hesaplayabilme, personellerinizi kontrol altında tutabilme ve sorunu kökünden çözerek YEMEKHANEnizi bir sorun halinden çıkarmanıza olanak sağlar.

Call Now Button