• Telefon : (232) 381 28 22
  • Email : alarm@alarm35.com
  • Ücretsiz Keşif ve Müşteri Hizmetleri : 0850 420 02 57

Services List

  • Home
  • /
  • Services List

Kamera Sistemleri

Cepten izlemeli Turbo HD, Analog HD (AHD) veya IP Network Kamera sistemlerinde en kaliteli ve fiyatlı ürünleri kullanmaktayız. Honeywell, Avigilon, Haikon, Avenir, Dahua, Pixus ürünlerinin satış ve teknik servisini vermekteyiz.

Read More

Turnike Sistemleri

Para atmalı veya Jetonlu Tuvalet WC Turnikeleri, Stad turnikeleri, tripod bel tipi turnikeler, kelebek turnikeler ve VIP turnikeler ile geçişler kontrol altında. Kart veya parmakizi okuyucu ile çalışabilir. İzmir de turnike fiyatları en uygun bizde.

Read More

Kartlı Geçiş Kontrol

Kartlı, Şifreli, Parmak izli, Yüz tanımalı kapı geçiş kontrol sistemleri ile, işyerinizin kapı geçişleri kontrol altına alınır. Personeller ve ziyaretçiler sadece tanımlanan kapılardan geçebilir. Tüm geçişlerin kaydı tutulur. İzmir kartlı geçiş sistemleri fiyatları ve servisi.

Read More

Hırsız Alarmları

Kablolu ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemlerinin lider servisi olmaktan gurur duyuyoruz. Sistemlerimizi cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Hem Android, hem IPHONE için. Teknim, CrowServisi, Jablotron, Paradox, DSC

Read More

Yangın Alarmları

Binaların Yangından Korunması Hakkında Kanun yönergelerine uygun olarak Yangın Alarm Sistemleri kurulumu, montajı ve teknik servis hizmetleri. Teknim, Teletek,, Kilsen, Honeywell, Finder Yangın Algılama Sistemleri

Read More

Personel Takip

Personel Devam kontrol Sistemi; kısa tanımıyla Personel Takip Sistemi, işe giriş çıkışların parmakizi veya kart okutma ile tutulduğu yeni nesil çözümdür. Giriş-Çıkış saatleri ile Maaş, Bordro, Puantaj hesabı da yapılabilir.

Read More

Otopark Bariyerleri

Endüstriyel ve klasik otopark bariyer sistemleri ile her türlü araç geçişleri kontrol edilebilmektedir. Plaka tanıma sistemi veya HGS sistemi ile bariyer otomatik olarak açtırılabilir, araçların geçişleri kısıtlanabilir.

Read More

Metal Dedektörleri

Kapı tipi veya el tipi üst arama metal dedektörleri, Xray cihazları ile her türlü metalin geçişi önlenebilmektedir. Ekonomik ürünlerden, çok fonksiyonlu gelişmiş ürünlere kadar bir çok seçenek bulunmaktadır.

Read More