4 KOLLU DOUBLE TAM BOY TURNİKE

48.649,00  +KDV

Açıklama

Boy turnikesi, güvenlik ihtiyacının yüksek olduğu, özellikle sıkı denetlemeye tabi alanlar için uygundur. Yasak geçişleri tamamen engelleyecek boyutlarda ve dizaynda üretildiği için, güvenlik görevlisi olmayan alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmak izi veya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Kollar ve gövde 1,5 mm paslanmaz çelik, göbek kısmı paslanmaya karşı alüminyum malzemeden üretilmiştir.

İşletmenize kurmak istediğiniz turnike sistemlerinde kullanabileceğiniz boy turnikeleri 180 derece açıyla dönen 4 kollu kaliteli ve estetik turnikeler paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Buton bağlanabilir ve uzaktan kumanda takılabilir. Kartlı ve biometrik sistemler ile kontrol edilebilen bu turnikelerin kullanımı oldukça rahattır.

Personel geçiş turnikesi, yemekhane turnikesi, pdks turnikesi, güvenlik turnikesi ve her türlü geçiş kontrol turnikesi olarak kullanıma uygundur. Yoğun giriş çıkış sirkülasyonuna uygundur. Geçiş anında sesli ve ışıklı ikaz verebilen bu turnikeler kolayca montaj edilebilir.

Boy turnikeleri ve yarım boy turnikeler kart okuyuculu, parmak izi okuyuculu, buton kontrollü şekilde kullanılabilmektedir. Stadyumlarda, eğlence merkezlerinin girişlerinde, yoğun insan gruplarının geçiş yaptığı yerlerde boy turnikeleri kullanılabilmektedir.

Boy Turnikeleri ve yarım boy turnikesi %100 yerli üretim olup, paslanmaz çelik ve boyalı seçenekleri de mevcuttur.

Boy Turnikelerimiz sağlam, güçlü ve ergonomik bir şekilde tasarlamış olup iki yönlü giriş çıkışa izin veren kullanım kolaylığı sağlayan özelliği ile kullanıcı dostudur.

Yüksek güvenlik gereken yerlerde genellikle tercih edilen Boy Turnikeleri stadyum, hapishane ve eğlence merkezi girişlerinde güvenle kullanılabilir.

Boy Turnikelerimiz -20 derece ile +70 derece hava sıcaklıkları arasında sorunsuzca çalışır.

Boy turnikelerin dışında bel turnike ve tripod turnike modellerimizi de geçiş sistemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu yazıya Puan ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Marka

Makim

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“4 KOLLU DOUBLE TAM BOY TURNİKE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir