PM 3000 Düşen Kollu Paslanmaz Çelik Turnike Sistemi

106.924,80  +KDV

Açıklama

PM 3000 Düşen Kollu Bel Turnikesi

PM 3000 düşen kollu bel turnike sistemi, 60 watt güç harcamasına sahiptir. -20 derece ve +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasını sürdürmektedir. Kolu 43 santimetre uzunluğunda olup, geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilmektedir. Yangın, deprem yahut afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.

 

PM 3000 Tripod Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Değerleri: 100 & 240 Volt AC enerji ile çalışmasını sürdürmektedir.
Turnike Sistemi Güç Harcaması: 60 watt güç harcar.
Gövde Özelliği: 3M taşlı, 1,25 milimetre ve 304 kalite paslanmaz çelik gövdeden oluşmuştur.
Çalışma Sıcaklık Değerleri: -20 ile +50 derecelik sıcaklıklar
Turnike Boyutu: 230 mm x 790 mm x 990 mm boyuta sahiptir.
Kolunun Uzunluğu: Bu turnikenin kol uzunluğu 43 santimetredir. Elektrik kesilmesi gibi bir durumda turnike kolu düşerek otomatik serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Turnike Sistemleri Kontrol Özellikleri: Geçişleri tetiklemek için 3 – 50 volt DC darbe yahut kuru kontak veya RS 485 – 422 – 232, CMOS ve TTL ile doğrudan bilgisayar kontrolü de kullanılabilmektedir. Ayrıca diğer çevre birimlerine ve geçiş kontrol ünitelerine çok basit bir şekilde bağlanılabilmektedir.
Turnike Sistemleri: İki yönlü olarak çalışan bu turnike, mikro işlemci kontrollüdür. Turnike iki yönlü olarak çalışmaktadır. Yani tek bir kişinin geçişine izin verilmektedir. Turnikeden geçilen yönde bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıktı dijital veri çıktısı olabileceği gibi bilgisayar ile kontrol esnasında doğrudan bilgisayara da gönderilebilir. PM 3000 turnikenin sistemi, mekanik çözümlemesini pnömatik ve abserver olarak yapmaktadır. Elektrik kesintilerinde de sistem otomatik serbest geçiş moduna geçmektedir.
Acil Alarm Durumları: Deprem, yangın, afet vb. acil alarm durumlarında turnike otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Böylece güvenli kullanım sağlanmış olur.
Gösterge: Sistem geçişleri üç konumlu ışıklı gösterge ile sağlanmaktadır. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde de yeşil ok sürekli olarak yeşil olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönden de geçişe izin verilmediğine dair kırmızı “X” işareti yanmaktadır.
Ekstra Özellikleri: İhtiyaca uygun çözümler üretilirken müşterilerin isteklerine bağlı olarak da istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Tasarımı (Özel): Sessiz ve yumuşak geçişler için ideal olan bu turnike sistemi, önden kapaklıdır.
Garantisi: Turnike sistemi iki sene boyunca garantilidir.
Teknik Desteği: Balkanlarda, Türki Cumhuriyetlerde, Türkiye’de ve Kıbrıs’ta kesintisiz, hızlı, uzman ve kaliteli destek verilmektedir.
Turnike Kalite Kontrol: CE, ISO9001 ve ISO2000 kalite belgelerine sahiptir.
Montaj Özellikleri: Montaj kiti, turnikenin hızlı ve kaliteli şekilde montajlanmasını sağlamaktadır.
Puanlama
Bu yazıya Puan ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Marka

Perkotek

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“PM 3000 Düşen Kollu Paslanmaz Çelik Turnike Sistemi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir