PM 2000 Kapalı Paslanmaz Çelik Turnike

77.520,48  +KDV

Açıklama

PM 2000 Kapalı – Paslanmaz Çelik Turnike Sistemleri

PM 2000 Bel Turnike Sistemi, acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Böylece daha güvenli kullanım sunulmuştur. Enerjisi 100 – 240 volt AC olan bel turnikesi, 60 watt güç tüketimine sahiptir. Sistemi mikro işlemci kontrollüdür ve dönüş hareketi frenlemesini absorver ünitesi ile yapmaktadır.

 

PM 2000 Tripod Turnike Teknik Özellikleri

Enerjisi: 100 – 240 V AC enerji
Turnike Sistemi Güç Tüketim: 60 watt enerji
Gövdesi: 1,25 mm, 3 M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelikten oluşmaktadır.
Çalışma Isısı: -20 ve +50 derece arası sıcaklıklar
Ebatlar: 230 mm x 790 mm x 980 mm (en x boy x yükseklik)
Kol Uzunluk: 43 santimetre
Turnike Sistemleri Kontrolü: Geçiş tetiklemesi için kuru kontak ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS 232/422/485 ile direkt bilgisayar kontrolü kullanılabilir. Tek bilgisayar ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü Access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir.
Sistemi: Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir veri çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem, turnikelerde dönüş hareketi frenlemesini absorver ünitesi ile yapmaktadır. Turnikeler elektrik kesilmesi durumunda otomatik olarak her iki yöne serbest konuma geçer.
Acil Alarm: Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilir.
Göstergeler: Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı “X” işareti yanar.
Ekstra: İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir ve müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Tasarımı: Sessiz ve yumuşak geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Garantisi: Sistemi iki sene boyunca garantilidir.
Teknik Destek: Türki Cumhuriyetler, Türkiye, Kıbrıs ve Balkanlarda kaliteli, hızlı, kesintisiz ve uzman destek verilmelidir.
Turnike Kalite Belgesi: ISO 9001 / CE / ISO 2000 / TSEK
Puanlama
Bu yazıya Puan ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Marka

Perkotek

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“PM 2000 Kapalı Paslanmaz Çelik Turnike” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir