V90 VIP TURNİKE

2.375,00  +KDV

Açıklama

V90 VIP TURNİKE

Avax V90 vip turnike ile engelli bireylerin geçiş yapmaları çok daha kolay olacak. Üstelik bu turnikeler aynı zamanda serbest geçiş yapılabilmesi için tercih edilebilmektedir. Kasası paslanmaz çelikten üretildiği için dış ortamlarda da kullanıma dayanıklıdır. Bu turnikeler, her iki yöne motor ile sürüş olarak çalışma gerçekleştirirler. Enerji kesilme durumlarında da kolları serbest geçişe olanak tanımaktadır.

 

V90 VIP TURNİKE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kasa : AISI 304 Kalite paslanmaz, dış ortama dayanıklıdır.
Kol : Alüminyum Eloksallı ve Termikli. Kol arası pleksi glass kanat.
Çalışma : Her iki yöne motor ile sürüş. Mekanik sürüş tahrik esaslı olup kapanma veya açılma esnalarında kol bir engel ile karşılaşması durumunda geldiği yöne geri giderek geçiş alanını açar, otomatik kapanma açık ise tekrar zaman sayar ve açma ve/veya kapama işlemine devam eder. Kol beş kere bu aksiyonu yapıp açma ve/veya kapalı konumuna geri gelemez ise sesli ikaz verip acil mod durumuna geçmektedir.
Acil Durum : Enerji kesilme durumunda kollar serbest geçişe izin vermektedir. Yangın, panik vb. gibi  tüm paneller ile basit olarak bağlantıya uyumludur. Bu tip cihazlardan gelebilecek kontak veya kablo bağlantısı kesilmesi durumunda turnike otomatik olarak serbest geçişe izin vermektedir. Bu mod da kolun hangi yöne açılacağını kontrol kartı üzerinde seçilebilmektedir.
Güç Kaynağı : 220 VAC , 60 Hz
Çalışma Isısı : -15 C / +60 C
Geçiş Hızı : Motor hızı elektronik kontrol kart üzerinden 1,5 ila 2,5 saniye aralığında ayarlanabilmektedir.
Geçiş Aralığı : 85cm (85 cm kol + 5 cm boşluk payı)
Ağırlık : 20 kg
Kullanım Alanları : İç ve dış alanlarda kullanıma uygundur

Bu yazıya Puan ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Marka

Perkotek

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“V90 VIP TURNİKE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir