PM 2400 Tek Ayaklı Paslanmaz Çelik Turnike

3.150,00  +KDV

Açıklama

PM 2400 Tek Ayaklı Tripod Turnike

Enerjisi 100 – 240 volt AC olan PM 2400 Tek Ayaklı Paslanmaz Çelik Turnike, önden kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde sessiz ve yumuşak geçişe olanak sağlamaktadır. Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmış olan bu turnike, iki yönlü geçişe olanak sağlamaktadır. Üç konumlu ışıklı göstergesi sayesinde geçişe hazır olduğunda yeşik ok sürekli olarak yeşil olarak yanıp sönmektedir.

 

PM 2400 Turnike Teknik Özellikleri

Enerji: 100 – 240 V AC
Güç Tüketimi: 60 W
Gövde: 1,25 mm, 3M taşlı, 304 kalite paslanmaz çelik.
Çalışma Isısı: (-20), (+50) C
Turnike Sistemi Ebatlar: 240 x 390 x 1080 (enxboyxyükseklik / mm)
Kol Uzunluğu: 43 cm
Kontrol: Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontolü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
Sistem: Mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem, mekanik hareket sönümlemeyi mini abserver ile pnömatik olarak yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda sistem otomatik serbest geçiş moda döner.
Acil Mod: Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkânı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
Turnike Sistemleri Göstergeler: Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı ” X ” işareti yanar.
Ekstra: Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özel Tasarım: Önden kapaklıdır. Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti: Sistem iki yıl süre ile garantilidir.
Turnike Teknik Servis: Tüm Türkiye dâhilinde, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite Standartları: ISO 9001-2000, CE
Montaj: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.
Bu yazıya Puan ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Marka

Perkotek

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“PM 2400 Tek Ayaklı Paslanmaz Çelik Turnike” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir