Yerli Üretim Otopark Bariyeri 6 Metre Kol

(1 müşteri değerlendirmesi)

21.675,57  +KDV

Stok kodu: BRY6 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Otomatik bariyer, otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Elektrik kesintilerinde otomatik bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak mümkündür.

HGS Hızlı geçiş sistemleri, plaka tanıma sistemleri, plaka okuma sistemleri, kart okuyucu sistemleri, yüz tanıma sistemleri, ateş ölçerli sistemler ile uyumlu çalışabilir.

Ürün Özellikleri:
Mevzuata uygunluk RoHS
Frekans Aralığı 860-1030 MHz
Kazanç 12 dB(min) – 14 dB(max)
Polarizasyon Lineer
VSWR <s2
S11 -11.5 – 14.5dB
Giriş Empedansı 50 ohm
Anti-statik Koruma Var
Kullanılabilir Max Güç 30 dBm

MEKANİZMA :
Otomatik bariyerin gövdesi 1,5 mm. kalınlığında DKP saçtan imal edilmiştir. Ral 1028 trafik sarısı elektrostatik fırınlanmış boya uygulanmıştır. Mekanizmayı oluşturan tüm makine elemanları paslanmaz malzemelerden seçilmiştir. Otomatik bariyer kolunun inişi ve kalkışına yardımcı olan tüm bariyerlerde bir yay mekanizması var iken bu bariyerde 3 adet yay mekanizması mevcuttur. Bu yay mekanizmasının oluşturduğu güç, manuel ayarlanabilmektedir. Kolun hareketi manuel ayarlamak mümkündür.
Jeneratör ve kesintisiz güç kaynağı olmayan yerlerde, elektrik kesilmesi veya arıza halinde otomatik bariyer manuel olarak boşa alınabilmektedir. Bu işlem otomatik bariyerin içinden özel bir anahtar ile yapılmaktadır. Boşa alınan otomatik bariyer kolu otomatik olarak kalkmakta ve yay baskısı nedeniyle dikey konuma gelmektedir. Kendi kendine düşme ihtimali yoktur.

KOL :
Özel alaşım alüminyum profil otomatik bariyer kolu 3 metreden 6 metreye kadar uzayabilmektedir. Üzerinde, uyarıcı reflektörler bulunmaktadır.

KONTROL ELEKTRONİĞİ :
Programlanabilir fonksiyonlara sahiptir, mikro işlemci denetimlidir. Kumanda ve buton olmaksızın cihazın çalışmasını test edebilmek için elektronik test anahtarı vardır. Uzaktan kumanda, kart okuyucu, buton ve elektronik yaylı anahtar ile kumanda edilebilme imkanı mevcuttur. Plaka okuma sistemleri, yüz tanıma sistemleri, kart okuyucular ile uyumludur.

Gerektiğinde kullanılması için uyarı lambası çıkışları elektronik kart üzerindedir. Otomatik bariyer üzerinde Türkçe uyarılar mevcuttur. Sayaç çıkışı mevcuttur. Su sızdırmaz IP 65 koruma sınıfındadır. Aç, kapa, dur komutları vardır. Fotosel, manyetik loop dedektör bağlantısı vardır. Süresi ayarlanabilen otomatik kapanma fonksiyonu mevcuttur. Bu süre 0-60 saniye arasında ayarlanabilmektedir. Tüm girişler ve çıkışlar optik izolasyonludur. Kart okuyucu terminaller için extra güç kaynağı mevcuttur. Otomatik bariyerde oluşacak herhangi bir zorlama durumunda motorun yanmasını engelleyen akım kesici ünite mevcuttur.

Araç geçişlerinde ışın bariyeri vasıtasıyla kolun düşmesi engellenmektedir.

Yerli Üretim Otopark Bariyeri 6 Metre Kol için 1 değerlendirme

  1. admin

    3 metreden 6 metreye kadar uzanan kol ile otopark bariyeri çok kullanışlı. otoparkın eski kumandaları da uyumlu hale getirilip çalışması sağlanır.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir