OPAX-5024 GSM RELAY CEP TELEFONU İLE BARİYER AÇMA

490,00  +KDV

Açıklama

OPAX-5024 GSM RELAY CEP TELEFONU İLE BARİYER / KAPI / MOTOR AÇMA SİSTEMİ GSM KONTROLLÜ RÖLE SWITCH

OPAX-5024 GSM Relay ile cep telefonunuzun kapsama alanında olduğu her yerden, cep telefonu uygulaması veya cep telefon uygulaması olmadan sadece çağrı(Arama) yaparak, uzaktan kumanda edilebilen bariyer, yana kayar motorlu kapılar, sanayi kapıları, sokak aydınlatmaları, kuyu motorları, sulama motorları, dalgıç pompa, tarla/bahçe sulama sistemleri veya turnikeleri herhangi bir uzaktan kumanda cihazına gerek kalmaksızın kontrol edebilmeyi sağlayan bir üründür.

Bu ürün sayesinde uzaktan kumanda kullanmadan dünyanın neresinde olursanız olun garaj kapınızı yada erişmek istediğiniz herhangi bir cihazı ister cep telefonu uygulaması ile ister tek bir çağrı ile ödeme yapmadan kontrol edebileceksiniz. OPAX-5024 GSM Relay ürünümüze takılı SIM Karta ait numarayı cep telefonu, sabit telefon veya ürüne daha önce SMS ile tanıttığınız herhangi bir numaradan aranması durumunda kontor harcaması olmadan ve sadece arayan kişi yetkili ise sistemin çalışması sağlanmaktadır veya cep telefon uygulaması üzerinden işlem yapabileceksiniz.

Yeni atanacak kullanıcıların veya kullanım alanından ayrılan kullanıcıların tanımlanması veya silinmesini ister cep telefonu uygulamasından isterseniz SMS ile yapabilirsiniz. Uzaktan Kumanda ve kart kullanmadan sadece cep telefonu uygulamasını kullanarak otopark bariyerini açabilirsiniz. Arama ücreti yoktur, cihaz arayan numarayı görür ve numara yetkili numaralar arasında kiyıtlıysa bariyeri açar. İlk çalmada bariyeri açar, kontör düşmez, operatör arama ücreti tahsil etmez. Yetkisiz numaralardan gelen çağrıları reddeder. Birden fazla cihaz kullanılarak diğer ünitelerede (Garaj Kapısı, Yol Babaları, Elektrikli Kepenkler) bağlanabilir. Mesafe limiti olmadan, herhangi bir yerden yada mesafeden bariyer kontrol edilebilir. Bariyere açma yetkisi verilecek kişiler, uygulama üzerinden cihaza SMS atılarak ilave edilir. Programa giriş yapmaya, cihazın yerinden çıkartılmasına veya cihazın yanına gidilmesine gerek yoktur. Kullanıcıların sadece cep telefonuna ihtiyaçları vardır. OPAX-5024 GSM Relay Cihazı üzerindeki SIM kart numarasını aramaları ile Bariyer otomatik olarak açılacaktır. Cihazımıza 200 adet yetkili cep telefonu numarası kaydı yapılabilir. SMS mesajı ile yetkili kişi listesine yeni kişi ilave edilebilir veya SMS mesajı ile listeden kişi silinebilir. Bu işlemleri yapabilmek için yetkili kişinin cep telefonundan SMS mesajı atılması ve şifre girilmesi gerekir.

OPAX-5024 GSM Relay Özellikleri

  • Kapı, Sürgülü Kapı, Garaj Kapısı, Bariyer, Panjur, Sulama motoru vb. Uzaktan Açma/Kapatma
  • 850/900/1800/1900MHz dört bantlı çalışma özelliği ile GSM ağlarında çalışma
  • 200 adet yetkili cep telefonu tanımlanabilir, tanımlama işlemi mobil uygulama veya SMS gönderilerek yapılabilir.
  • SMS veya Arama Ücreti Yok : Yetkili cep telefonu numaralarından yapılan aramalarda ilk zil sesi ile açma/kapama işlemini yapar, yetkili olmayan numaradan yapılan aramaları reddeder.
  • GSM Relay Cihazı herhangi bir yerden çalıştırılabilir, mesafe sınırı yoktur.
  • SMS mesajı ile yetkili kullanıcı eklenebilir veya silinebilir.
  • Röle kapanma veya açılma süresi programlanabilir.
  • Farklı kullanıcılar için uzaktan kumanda veya anahtar tanımlamaya gerek yoktur.
  • Tanımlı kullanıcılar belirli bir süre zarfında çalıştırmak için yetkilendirilebilir, zaman aşımından sonra otomatik olarak yetkisiz hale gelir.
  • Açma/Kapama yapılabilen tüm cihazlar için kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Model : OPAX-5024 GSM Relay
GSM Frekansı : 850/900/1800/1900 MHz
Çıkış Rölesi : NC/NO Kuru Kontak, 3A/240VAC
Güç Tüketimi : 12V Giriş Max.50Ma / Bekleme: 15mA
SIM Kart Giriş Yuvası
Anten : 50Ω SMA Anten Arayüzü
Sıcaklık Aralığı : -20 ~ + 60 °C
Nem Aralığı : Bağıl Nem 90%
Voltaj : 9-24 V

Marka

Opax

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“OPAX-5024 GSM RELAY CEP TELEFONU İLE BARİYER AÇMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir