SECUDA 5030A XRAY CİHAZI

60.000,00  +KDV

Açıklama

Havalimanı, AVM, kamu ve belediye binaları, emniyet müdürlükleri, valilikler, otel ve kongre salonları başta olmak üzere güvenli geçişin önem arz ettiği tüm alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İçerisinden geçen metal, plastik, su vb. unsurları monitöründe farklı renklerde göstererek organik ve inorganik ayrımını yapabilmektedir. Uzun süreli ve yoğun kullanımlar için tasarlanmış olan x ray jeneratörü çok düşük salınımlı olup insan sağlığına zarar vermez. Derin ve yüksek çözünürlüklü tarama yapar ve DELL marka nitelikli monitörü ile en ince ayrıntıları bile görmenizi sağlar.

Farklı pozlama ve tonlama seçenekleri ile nesneleri farklı yönleriyle algılamanızı sağlar. Geçen bagaj adetini sayan bir sayaca sahiptir. Etraftaki manyetik kirlilikten etkilenmeden çalışan SECUDA 5030A x-ray cihazı ilk kurulumda yapılan kalibrasyon ayarı ile çok hassas taramalar yapar ve sonrasında artık kalibrasyon gerektirmez.

Genel Tanımlamalar
Tünel Boyutu: 500 mm (Genişlik) * 300 mm (Yükseklik)
Konveyör (Taşıyıcı) Bant Hızı: 0.22m / sn
Konveyör (Taşıyıcı) Maksimum Yük: 170kg
Muayene Başına Doz: <2.9μGy / saat Çözünürlük: < 0.101mm metal tel Penetrasyon: 16 mm çelik Film Güvenliği: Garantili ISO1600 Film X-ışını Sızıntısı: <0,1 μGy / saat (harici gövdeden 5 cm uzakta) X-ışını Jeneratörü Doğrudan Üretim: Yukarı Açı Üretimi: 80 derece Anot Voltajı: 80KV-100 KV (ayarlanabilir) Anot Gücü: 0,4 mA - 0,6 mA (ayarlanabilir) Soğutma / İş zamanı (Görev döngüsü): Yağ Soğutma / % 100 Görüntü Sistemi X ışını sensörü: L fotoelektrik diyot dizilim belirleyicisi (Çok enerjili), 24 bit derinlik Ekran: Yüksek çözünürlüklü 17 "LCD ekran Renkli görüntü ekranı: Malzemeye göre nitelikli, 24 bit gerçek renkli ekran Kenar geliştirme: Nesne çeresinin kenarlarını daha fazla belirginleştirir. Süper görüntü geliştirme: Görüntü ayrıntılarını daha çok netleştirir Yüksek penetrasyon gösterimi: Parlak kontrast görüntüyü geliştirir, kolay penetrasyon bölgesini daha net hale getirir Düşük penetrasyon gösterimi: Karanlık kontrastın görünümünü geliştirir, zor penetrasyon bölgesini daha net hale getirir Görüntüyü ( resmi) geri çekme: Gösterimden ve resimlemeden önce ve resim herhangi bir görüntüyü işleme alabilir Büyüteç: Yerel amplifikasyon ( genişletme) fonksiyonu Parlaklaştırma / koyulaştırma: Görüntünün parlaklığını arttırır /Görüntünün parlaklığını azaltır Görüntü restorasyonu: Görüntü ekranı orijinal görüntüyü ( hali ) geri yükler Görüntü depolama: Herhangi bir görüntüyü gerçek zamanlı kaydeder ve isteğe bağlı görüntü işleyebilir, sürekli çalışmada kayda geçer Uyuşturucu ve patlayıcı yardımcı madde tespiti: Daha çok tipik bazı ikincil Uyuşturucu ve patlayıcıların ve diğer tehlikeli maddelerin tespit edilmesini sağlar. Ses- ışık alarmı: Şartlar uygun olduğunda sesli ve görüntülü uyarı lambasıyla alarm sinyali verir. Kurulum Verileri Çalışma Sıcaklığı / Nemi: 0 ℃ - 45 ℃ / % 20 - 95 (yoğunlaşmayan) Depolama Sıcaklığı / Nemi: -20 ℃ - 60 ℃ / % 20 - 95 (yoğunlaşmayan) Çalışma Gücü: 220VAC (±% 10) 50 ± 3Hz Güç Tüketimi: 0,6 KW (maks.) Gürültü: < 55 db

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“SECUDA 5030A XRAY CİHAZI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir