Geçiş kontrol sistemleri arasındaki yeni nesil en güvenli çözüm olan iris tanıma, CMITech EF-45 ile çok daha ekonomik hale geliyor. Kullanım ve kurulum açısından da iris tanımayı çok daha pratik hale getiren bu çözüm, yüz konumlama özelliğiyle 35 ile 45 santimetrelik mesafede sıra dışı bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Optimize Edilmiş, Sağlam Yüz Algılama, Yüzü Kapalı Kullanıcıları Otomatik Olarak Buluyor

CMITech’in tescilli yeni yüz algoritması, cerrahi maskeler, temiz oda kıyafetleri ve kadın yüz perdeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli yüz kaplamalarına sahip kullanıcıları algılar.

Zorlu eller serbest ve temassız uygulamalar için iris tanıma!

EF-45 yeni nesil çift iris görüntüleme sistemi, son derece yenilikçi ve sezgisel bir kullanıcı konumlandırma yaklaşımıyla benzeri görülmemiş konu kullanım kolaylığı sağlar. Özneler, yüzlerini gerçek zamanlı grafik arayüzü içinde doğru bir şekilde konumlandırmak için ön bakan, yüksek çözünürlüklü 5.0 inç renkli ekranda göreceklerdir. Yüz görüntülerini ekranın içindeki kutuya ortalayarak ve boyutlandırarak sezgisel ve doğal olarak doğru konuma hareket edeceklerdir. Ek olarak, konumlandırma kutusu ve üst sınır, gerçek mesafedeki görüntü kalitesi ölçümlerinin karşılanması koşuluyla, iris biyometri görüntüleri otomatik olarak toplanıp uygun mesafeli konumlandırmayı belirtmek için yeşile döner.

iris tanıma sistemi ile personel devam kontrol

Cep telefonlarına kadar giren iris tanıma teknolojisi; yüksek güvenlik sunması, hızlı tarama becerisi ve daha düşük maliyetli oluşuyla diğer biyometrik geçiş sistemlerinin önüne geçiyor. Taklit ile kandırılması imkansız olan iris tanıma, diğer biyometrik sistemlere göre dış etkenlerden daha az etkileniyor ve hijyenik bir kullanım sunuyor.

1 saniyeden daha kısa sürede iris tanıma sistemi

Selfie çeker gibi 1 saniye gibi bir sürede personel devam kontrol sistemine sahip olmamızı sağlayan bu teknoloji

Sezgisel Yüz Konumlama ile, Selfie çekimi kadar kolay iris tanıma sistemi

Yüzlerini 5 inçlik, yüksek çözünürlüklü ve renkli ekranda görebilen kullanıcılar, ekrandaki kutu içine basitçe yüzlerini ortalayarak doğal ve sezgisel bir biçimde pozisyonlarını ayarlıyorlar. Sistem, kullanıcıya yüzünü ekrandaki “çerçeveli kutuya” sığdırması için ileri veya geri gitmek gibi anlaşılabilir yönlendirmeler vererek uygun görüntü yakalama aralığına girmesini sağlıyor. İstenen konum sağlandığında, iris biyometrik görüntüleri otomatik olarak kaydediliyor ve tanıma sağlanıyor. Tüm bu süreci 1 saniye gibi bir sürede tamamlayan arabirim, akıllı telefonların “selfie” çekim modu gibi oldukça hızlı ve son derece anlaşılabilir yapıya sahip.

Hem yüz tanıma sistemi hem iris tanıma sistemi aynı cihazda

Bu sistem ayrıca kullanıcı kaydı modunda 35 cm’den 45 cm’ye kadar geniş bir görüntü yakalama mesafesini destekliyor. Artık yüksek kaliteli iris biyometrik görüntüleri yakalamak hızlı, alışkın olmayan kullanıcılar da dahil olmak üzere herkes için son derece basit.

Sistem ayrıca iris görüntüsü yakalamakla beraber kullanıcı yüzünün tamamını da kaydedebiliyor. Bu şekilde isterseniz cihazın yüz tanıma özelliğini de kullanabilirsiniz.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=2TJ3b5uJEM4[/embedyt]

Şimdi Geliştirilmiş Yüz Algılama Algoritması ile

Endüstrinin sezgisel, hızlı ve zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi için yüz ekran tabanlı konu konumlandırması kullanan ilk çift iris tanıma sistemi. Şimdi CMITech’in tescilli “derin öğrenmesi” ile daha hızlı ve sorunsuz operasyon için yüz algılama algoritması ile sunulmaktadır.

  • Normal modda 35 ila 45 cm genişletilmiş yakalama menzili
  • Yerel iris kodlaması (çıkarma) ve eşleştirme dahil olmak üzere, iç ARM anakartında yapılan tüm görüntü işlemleri
  • Erişim kontrolü, zaman ve katılım ve kimlik yönetimi uygulamaları için kapsamlı özellikler
  • USB bağlantısı seçeneğiyle yerel Ethernet (TCP / IP) iletişimi
  • Düşük maliyetli

Son teknoloji görüş tasarımı: En yüksek kalitede optikler ve çok süratli deklanşör hızları içeren görüş tasarımı sayesinde görüntü kalitesi kabul gören endüstri standartlarının üstüne çıkılıyor.

Stereoskop göz konumlama: EF-45, kullanıcının kendini kolayca konumlandırması ve kaliteli iris kaydı için iki gözün de konumunu etkin bir şekilde tespit eden gerçek zamanlı ve üç boyutlu tarama yapıyor. Bu özellik, ekran üzerinde çıkan mavi, yeşil ve kırmızı renklerden oluşan anlaşılır uyarı kodlarıyla kullanıcıları hızlı ve doğru bir şekilde konumlandırıyor.

En yüksek görüntüleme kalitesi: ISO 19794-6 2011 iris görüntüleme standartlarını karşılıyor ve hatta aşıyor.

Passware yazılım entegrasyonuyla tam kontrol

Bu çözümün, dikkat çeken donanım yapısını destekleyen ve kullanıcı açısından artılar sağlayan önemli bir yazılım avantajı da bulunuyor. Passware yazılım entegrasyonu sayesinde, EF-45 İris Tanıma Sistemi’ni kullananlar, sadece giriş çıkışları takip etmekle kalmıyor; bordrolamaya veri sağlıyor, kişilerin ofis içindeki yol haritalarını görüyor, lokasyonlarını belirliyor, acil durumda yoklama yapabiliyor, gelen ziyaretçiden anında e-posta ile haberdar oluyor ve hatta otopark yönetimi bile yapabiliyor.

Bu ürünü sitemizden sipariş edebilirsiniz. Hemen tıklayın.

Görüşme Başlat
Yardımcı olabilir miyim?
Alarm 35 Güvenlik Sistemleri
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?